Novinka

Elektrokoloběžka Sewgay Ninebot Max G30

251
Neohodnoceno

Elektrokoloběžka Segway Ninebot Max G30

Dlouhý dojezd až 65 km

Vítěz testu ADAC

Extra silná baterie

Integrovaná nabíječka


  • Na cestě k nám
21 990 Kč
Kategorie: Elektrokoloběžky
 

Nová elektrokoloběžka Ninebot KickScooter MAX G30 je vyvinutá společností Segway je stvořená pro pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti. S elektrickou koloběžkou MAX G30 nebudete muset řešit nabíjení, je vybavena extrémně výkonnou baterií s dojezdem 65 km. Disponuje také vestavěnou rychlonabíječkou s výkonem až 5A. Gé třicítka nabízí ohromný dojezd, se kterým si vystačíte prakticky kdekoliv. 

Kickscooter_MAX-G30_04-segway_elektrokoloběžka_rkolo.cz

 

Kromě toho si díky bezdušové pneumatice o průměru 10 palců zajístíte příjemný komfort jízdy a díkyvícevrstvému plášti s vrstvou speciálního "želé" naprosto minimalizujete nebezpečí defektu. 

Kickscooter_MAX-G30_09_segway_elektrokolobezka_rkolo.cz 

Mezidalší vylepšení modelu Ninebot MAX G30 jednoznačně patří výrazné zvýšení výkonu díky zbrusunovému bezkontaknímu elektromotoru., díky kterému si budete mici užíét více svobody a pohodlí. Nyní zdoláte až 20° stoupání bez odrážení. Díky pokočilé rekuperaci navíc nedochází k plýtvání energií, ale k jejímu uchování a přenosu zpět do baterií pokaždé, když brzdíte či jedete z kopce. Tento ekologický systém využítí enegie je šetrný k životnímu prostředí a prodlužuje dojezd koloběžky. \inteligentní systém správy bateríí zase pečlivě sleduje výkon člnků a optimalizuje jejich využítí. 

 

nejlepší elektrokoloběžky_segway_ninebot_vitez testu_rkolo.cz